Objednanie na bežný termín Termín vyberá pracovník ambulancie podľa druhu vyšetrenia a jeho závažnosti. Termín vám bude oznámený do 24 hodín SMSkou alebo emailom. Objednať zdarma
Objednanie na VIP termín Prednostný termín mimo štandardných ordinačných hodín. Termín si vyberá klient z dostupných možností. Objednať za 50€
Ordinačné hodiny
Pondelok07:00 - 15:00
Útorok07:00 - 15:00
Streda07:00 - 18:00
Štvrtok07:00 - 18:00
Piatok07:00 - 15:00
SobotaZatvorené
NedeľaZatvorené

Rodinná a párová terapia

Rodinná a párová terapia

V našej práci často prichádzame do kontaktu s pármi, ktoré v aktuálnom životnom období vnímajú, že vzťah, v ktorom žijú, nefunguje tak, ako by si predstavovali. 
V partnerskej kríze sa často môžeme ocitnúť aj po prekonaní náročných osobných kríz, rodičovských kríz a pracovne náročných období.

Náročné obdobie však môže byť aj cestou k rastu, usporiadaniu si životných priorít a dôležitou investíciou do partnerského vzťahu. 

Vychádzame z predpokladu, že čo sa vo vzťahu pokazilo, vo vzťahu by sa malo aj napraviť. Psychoterapeutická podpora v manželstve, rodičovstve a partnerstve je z nášho pohľadu dôležitým činiteľom podpory celkovej pohody v živote. Skúsenosti nám hovoria, že čím viac sa snažíme byť v partnerstve vzájomne funkční, tým ľahšie sa napĺňajú a zvládajú aj všetky ostatné roly v našom živote (rodičovská, pracovná, osobná).